українська російська англійська
На Чернігівщині у цьому році запрацюють вісім нових елеваторів
24.10.2012 | 08:56
Чернігівська ОДА

До кінця 2012 року на Чернігівщині запрацюють вісім нових зернозберігаючих комплексів загальною ємністю майже півмільйона тонн зерна. Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Три з восьми зернозберігаючих комплексів, які мають бути запущені цьогоріч, вже здані в експлуатацію. Це  друга черга елеватора у ТОВ «Елеватор-Агро» Прилуцького району, зернозберігаючий комплекс у СТОВ «Інтер» Ічнянського району та елеватор у ТОВ «Бахмачрегіонпостач» Бахмацького району.

На цьому тижні у селі Велика Доч агропромисловою групою «Агротрейд» здається в експлуатацію перша черга зернозберігаючого комплексу потужністю 50 тисяч тонн зерна.

Ще чотири елеватори різної потужності планується запустити до кінця цього року у Бобровицькому, Ічнянському, Носівському та Щорському районах.

«На сьогодні в Чернігівській області налічується  більше тисячі зернових складів та елеваторів загальною потужністю понад 2,4 мільйона тонн зерна, — зазначив заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, коментуючи ситуацію в елеваторному господарстві регіону. — Але, за нашими очікуваннями нинішній врожай зерна впритул наблизиться до 3-х мільйонів тонн, тому для його зберігання потрібні додаткові потужності. Якщо до кінця року в експлуатацію будуть введені усі вісім елеваторів, на що ми розраховуємо, то область додатково отримає ємностей для зберігання і доробки півмільйона тонн зерна. А це вже відповідатиме реальним обсягам зерновиробництва».

версія для друку