українська російська англійська
Микола Азаров категорично вимагає сприяти міжнародним спостерігачам у ході виборів
24.10.2012 | 13:04
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Керівники регіональних і місцевих адміністрацій нестимуть персональну відповідальність за сприяння місії міжнародних спостерігачів у регіонах. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 24 жовтня 2012 року.

«Ви персонально відповідаєте за сприяння місії міжнародних спостерігачів на вашій території», - заявив Прем'єр-міністр, додавши: «Навіть натяк на відмову співпрацювати, зволікання з розглядом питань, Уряд буде розглядати як надзвичайну ситуацію, створену з вашої вини».

Глава Уряду підкреслив, що всі гілки влади отримали категоричне доручення: відповідно до своєї компетенції надавати всю необхідну підтримку і допомогу міжнародним спостерігачам.

За його словами, роботи зі сприяння іноземним спостерігачам буде багато, тому що на ці вибори їх прибуло безпрецедентна кількість: загалом близько 5 тисяч спостерігачів.

Крім того, повідомив  Прем'єр-міністр, за перебігом виборів з українського боку спостерігають: 68 громадських організацій, понад 19 тисяч офіційних спостерігачів від громадських організацій, понад 85 тисяч офіційних спостерігачів від кандидатів у депутати, майже 115 тисяч спостерігачів від політичних партій, 694 акредитованих журналісти.

 

версія для друку