українська російська англійська
Микола Азаров: Переконаний, у мажоритарних округах оберуть людей справи
24.10.2012 | 13:13
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Завдяки змішаній системі голосування кожен округ має змогу вибрати найдостойнішого кандидата, який конкретною справою довів свою здатність представляти інтереси людей певного регіону. Про це сказав Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 24 жовтня 2012 року.

Прем’єр-міністр зазначив, що тепер кожен регіон країни буде представлений своїм конкретним депутатом, і люди мають усвідомити, наскільки важливо, яким саме буде цей їх представник, наскільки підготовленим, працездатним і конструктивним.

«Я щиро бажаю, щоб у мажоритарних округах було обрано людей справи. Більше того, я вірю, що так і буде. Оскільки спілкування з людьми в регіонах переконало мене, що здоровий глузд бере гору», - сказав Микола Азаров.

При цьому він додав, що, звісно, люди чимось невдоволені, висловлюють владі справедливі претензії, критикують.

«Ми самі чесно кажемо людям, що ми тільки на початку шляху перетворень. Багато чого ще не зроблено, багато що тільки розпочинається, - зауважив Прем’єр-міністр. - Так ось, попри все це, я побачив, що люди довіряють у першу чергу справам».

Глава Уряду також зазначив, що «критикують тих, хто щось робить, але на них і роблять ставку», а не на «популістів та любителів порозмовляти».

На переконання Миколи Азарова, люди проголосують за тих, хто готовий до складної законодавчої роботи, щоб і в певному регіоні, і в країні в цілому відбувались  необхідні перетворення.

 

версія для друку