українська російська англійська
Микола Азаров: Країна змінюється на краще
24.10.2012 | 13:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Країна поступово змінюється на краще, і люди це бачать. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Кабінету Міністрів 24 жовтня 2012 року.

«Складно, не так швидко, як ми хочемо, але країна змінюється на краще, - сказав Микола Азаров. -  Будуються і модернізуються лікарні, школи, дороги. Прикрашаються наші міста: з’являються сквери, парки, фонтани. Будуються театри і музеї».

Прем’єр-міністр зазначив, що відроджується житлове будівництво і розгортається будівництво соціальної інфраструктури. Послідовно реалізується нова соціальна політика Президента України. Щокварталу підвищуються зарплати і пенсії.

Третій рік поспіль у країні зростає внутрішній товарообіг, що свідчить про стале підвищення купівельної спроможності громадян.

Також Глава Уряду наголосив на тому, що, незважаючи на несприятливі погодні умови, у цьому році зібраний один з найкращих за роки незалежності врожай. У країні вдосталь зерна, овочів та інших продуктів харчування. Господарство країни повністю підготовлене до роботи в осінньо-зимовий період. Створені найбільші за всі роки незалежності запаси газу, вугілля та інших видів палива. Відремонтовані котельні та мережі.

Незважаючи на скептичні заяви опонентів, владі вдається зберігати стабільність цін, тарифів, курсу національної валюти. «Стабільність зберігається, і це очевидний факт», - зазначив Микола Азаров.

 

версія для друку