українська російська англійська
До кінця місяця швидкісний трамвай перевозитиме пасажирів безкоштовно
24.10.2012 | 18:36
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров ознайомився з реконструкцією та добудовою швидкісної трамвайної лінії на житловому масиві Троєщина у м. Києві від вул. Милославської до пересадочного вузла на міську кільцеву електричку.

«Ми витратили десять хвилин для того, щоб доїхати від цієї станції до пересадки на лінію кільцевої електрички. Мешканці Троєщини отримали зручний вихід до кільцевої електрички та у центр міста», - сказав Микола Азаров.

Водночас Глава Уряду підкреслив, що Уряд і столична влада працюють зараз над тим, щоб збільшити кількість рухомого складу міської електрички та максимально зменшити інтервали руху.

За його словами, це значно спростить маршрут мешканців Троєщини, які працюють в інших районах столиці, до того, як буде збудовано метро на цей житловий масив. 

Глава Уряду проїхав маршрутом швидкісного трамваю, який відкриється для пасажирів з 6-ї години ранку 25 жовтня і до кінця місяця перевозитиме пасажирів безкоштовно.

Мешканці Троєщини зможуть купувати комбінований квиток на проїзд у швидкісному трамваї та міській електричці, вартість якого становитиме дві гривні за проїзд на двох видах транспорту. Це на 1,2 грн. дешевше, ніж купувати окремо квиток на трамвай та міську електричку.

Рухомий склад, який працюватиме на цьому маршруті, вироблений у Києві.

«Всі вагони  збудовані в Києві – це значно здешевило реалізацію цього проекту. І надзвичайно важливо, що таке масштабне будівництво здійснено за рік. Я б назвав ці темпи рекордними для Києва», - сказав Микола Азаров. При цьому він додав, що йому надзвичайно приємно, що лінію швидкісного трамваю на Троєщині відкрили в рік 120-річчя запуску першого трамваю в Києві.

Довідково

Реконструкцію і добудову трамвайної лінії на житловий масив Троєщина було розпочато 21 листопада 2011 року.

Кошторисна вартість проекту склала 245,7млн. грн.

версія для друку