українська російська англійська
Україна бере участь у Міжнародному форумі "Антиконтрафакт-2012" у Москві
24.10.2012 | 15:38
Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності

З 22 по 24 жовтня 2012 року в Москві (Російська Федерація) проходить перший Міжнародний форум «Антиконтрафакт-2012», присвячений питанням удосконалення державної політики у сфері захисту інтелектуальних прав і системи заходів з протидії виробництву й розповсюдженню контрафактної та фальсифікованої продукції.

Особливу увагу на форумі приділено таким напрямам, як законотворча практика, судові процедури, роль ЗМІ та громадських організацій у формуванні поваги до прав інтелектуальної власності тощо. Крім того, будуть розглянуті перспективи зміцнення міжнародного співробітництва в цій сфері та формування цивілізованих ринків збуту на території країн СНД.

Організатор заходу – Міністерство промисловості і торгівлі Російської Федерації спільно з некомерційним партнерством «Антиконтрафакт».

Участь у роботі Форуму бере начальник управління контролю за використанням об’єктів інтелектуальної власності Державної служби інтелектуальної власності України Сергій Наливайко.

«Безперечно, участь у такому масштабному міжнародному форумі є актуальною і важливою для Державної служби, – зазначив Сергій Наливайко. – Захід надає можливість обмінятися досвідом з колегами з інших країн, обговорити питання протидії таким ганебним явищам, як виробництво й розповсюдження контрафактної та фальсифікованої продукції. Державна служба як центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері інтелектуальної власності, і надалі в рамках своїх повноважень спрямовуватиме всі зусилля на забезпечення ефективної охорони прав інтелектуальної власності – як на території України, так і на міжнародному рівні».

Форум зібрав понад дві тисячі учасників з різних країн світу. Серед них представники найбільших світових торгових компаній, громадських організацій, експерти в галузі захисту прав інтелектуальної власності, ЗМІ. У рамках форуму відбудеться конференція, яка стане для учасників майданчиком для обміну думками та практичним досвідом.

версія для друку