українська російська англійська
На Дніпропетровщині відкрито дитячий садок на 50 місць
24.10.2012 | 15:36
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині в селі Петрове Софіївського району відкрито дитячий садок «Сонечко» на 50 місць. Відтепер всі діти цього села забезпечені дошкільною освітою. Відкриття дитсадка в цьому селі є частиною масштабної роботи з відновлення дошкільних закладів, що проходить у рамках регіонального проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти».

У дитсадку «Сонечко» створено комфортні та сучасні умови для навчання і відпочинку вихованців. Зокрема, в кімнатах проведено косметичний ремонт, встановлені металопластикові вікна, замінені двері. Ігрова зала, роздягальня та спальні кімнати обладнані  новими меблями. На це було виділено 350 тисяч гривень.

«Відкриття дошкільних навчальних закладів – передумова розвитку невеликих міст та сіл. Це важливі об’єкти соціальної інфраструктури, які необхідні для молодих сімей у сільській місцевості, адже створюються можливості для їх дітей отримувати  якісну освіту у своєму населеному пункті», - сказала заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова.

 

версія для друку