українська російська англійська
Микола Азаров: Метро на Троєщині збудують через 4-5 років
24.10.2012 | 15:42
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров прогнозує завершення будівництва 12 станцій київського метрополітену на житловому масиві Троєщина через 4-5 років. Про це він заявив під час спілкування з жителями масиву.

«Якщо все буде добре – років за 4-5  ми збудуємо метро на Троєщину», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що у кінці 2012 - на початку 2013 року буде завершено будівництво лінії метрополітену у напрямку житлового масиву Теремки, після чого столичні метробудівці розпочнуть реалізацію проекту з будівництва метро на Троєщину. «2013-2014 рр. повинні стати вирішальними щодо введення в експлуатацію Подільського мостового переходу. Нашим метробудівцям рік-півтора вистачить для того, щоб збудувати пересадочну станцію у центрі міста, і вони підійдуть до цього моста. Після того буде завершений перехід через міст і вихід на Троєщину», - сказав Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що лінія швидкісного трамваю на Троєщині у майбутньому буде використана як одна із гілок наземного метро на Троєщині.

У свою чергу голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов зазначив, що завдяки підтримці Уряду в останні роки будівництво столичного метрополітену відбувається рекордними темпами.

версія для друку