українська російська англійська
Отримати паспорт громадянина України можна буде у день виборів
24.10.2012 | 16:27
Прес-служба Державної міграційної служби

З метою сприяння забезпеченню конституційного права громадян України на участь у виборах до Верховної Ради, що відбудуться 28 жовтня 2012 року, всі територіальні підрозділи Державної міграційної служби України працюватимуть у суботу 27-го та неділю 28-го жовтня.

Відповідно до наказу ДМС України керівники територіальних органів зобов’язані вжити вичерпних заходів із завершення оформлення паспортів громадянина України за поданими заявами, а також розгляду заяв про вклеювання фотографій при досягненні відповідного віку до 27 жовтня 2012 року.

Таким чином, у більшості випадків, коли місячний строк з моменту подання заяви про оформлення паспорта ще не пройшов, громадяни зможуть отримати паспорт до виборів, або у день виборів 28 жовтня. Розгляд заяв про вклеювання фотографій при досягненні 25 та 45 річного віку буде відбуватися у максимально прискореному режимі, у більшості випадків протягом одного дня. Для цього необхідно звернутися до підрозділу ДМС України (так звані «паспортні столи») за місцем проживання.

У разі виникнення ускладнень із отриманням паспорта громадянина України або вклеювання фотографії у зв’язку із досягненням відповідного віку, громадяни можуть звертатися на гарячу лінію ДМС України: (044) 383-76-26.

версія для друку