українська російська англійська
У Києві відкрито унікальне депо з обслуговування швидкісних електропоїздів
24.10.2012 | 17:06
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВа ІНФРАСТРУКТУРИ

24 жовтня у Києві відкрито новозбудовану технічну пасажирську станцію «Дарниця» - сучасний високотехнологічний центр для обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів. У заході взяли участь Віце-прем’єр-міністр України - Міністр інфраструктури Борис Колесніков, Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак, керівництво Української залізничної швидкісної компанії та Південно-Західної залізниці.

Борис Колесніков привітав всіх працівників Укрзалізниці з відкриттям унікального на сьогодні депо. «Цей чудовий центр дозволить значно скоротити час обслуговування та ремонту поїздів. По-суті, це перший об'єкт, який змінює технологію імператорських залізниць. Сьогодні ми переходимо до сучасної діагностики», - зазначив Віце-прем'єр-міністр. Борис Колесніков подякував всім працівникам, інженерам вітчизняним і зарубіжним спеціалістам, які долучилися до реалізації цього проекту.

Новітній центр з обслуговування швидкісних електропоїздів дозволяє значно скоротити час на виконання технічних операцій та заощаджувати енергетичні ресурси. Аналогів ТПС «Дарниця» немає в Україні.

Технічна пасажирська станція «Дарниця» включає вагономийний комплекс, ремонтно-екіпірувальний цех та інші об’єкти, за допомогою яких удосконалюється технологія обслуговування поїздів: прискорюється виконання усіх процесів, пов’язаних із прибиранням, діагностуванням, екіпіруванням та ремонтом поїздів, підвищується якість робіт та удосконалюються умови праці. Так, перевірка усіх систем електропоїзда, його екіпіровка здійснюватиметься на одній колії, в одному місці. До того ж вперше створено можливість оглядати одночасно на трьох рівнях підвагонне, внутрішнє та дахове обладнання електропоїзда - відтак значно менше витрачається часу на підготовку рухомого складу до виходу на маршрут.

Нагадаємо, ще один високотехнологічний центр з обслуговування швидкісних міжрегіональних електропоїздів вже відкрито у Харкові. Фактично це перші в Україні сучасні центри сервісного обслуговування нових електропоїздів, які прийдуть на заміну старим депо радянського зразка.

 

версія для друку