українська російська англійська
Військові продемонструють стрільбу із самохідної гаубичної артилерії
24.10.2012 | 18:51
Прес-служба Міністерства оборони

25 жовтня 2012 року Департамент преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України організовує прес-тур до навчального артилерійського полку 169-го навчального центру Сухопутних військ (смт. Дівички, Київської області), де проходить Конкурс на кращий артилерійський підрозділ Збройних Сил України.

За перебігом конкурсних змагань спостерігатиме керівництво Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України.

Журналісти матимуть змогу побачити стрільбу із самохідної гаубичної артилерії, артилерійських та мінометних систем, поспілкуватися з учасниками конкурсу та журі.

Виїзд представників ЗМІ, які бажають висвітлити Конкурс на кращий артилерійський підрозділ Збройних Сил України, 25 жовтня о 10.00 з майданчика біля стадіону ЦСК (м. Київ, проспект Повітрофлотський, 6).

Зустріч журналістів, які добиратимуться на місце власним транспортом, о 12.00 на КПП військової частини у смт. Дівички.

Довідки та акредитація за телефонами Департаменту преси та зв’язків із засобами масової інформації Міністерства оборони України: (044) 253-20-73 та (044) 253-03-19 (Акредитація обов’язкова)

Довідково

 До проведення конкурсу залучаються кращі артилерійські батареї від Сухопутних військ та Військово-Морських Сил Збройних Сил України. Загалом у змаганнях братимуть участь 138 військовослужбовців і 38 одиниць артилерійської та спеціальної техніки.

Учасники конкурсу виконуватимуть завдання і нормативи з фізичної, технічної, спеціальної, вогневої підготовки, топографічного й тактичного орієнтування. За підсумками проведення змагань буде визначено кращу артилерійську батарею та кращого командира батареї.

версія для друку