українська російська англійська
Віталій Захарченко вручив ключі від службових автомобілів для харківської міліції
24.10.2012 | 19:55
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, перебуваючи з короткостроковим візитом на Харківщині, зустрівся з особовим складом ГУМВС України в Харківській області та вручив ключі від нових службових автомобілів для підрозділів харківської міліції.

Відтепер, міліцейський автопарк поповнено дев’ятьма легковиками вітчизняного виробництва – ЗАЗ Sens, які будуть знаходитись у користуванні підрозділів громадської безпеки, оперативних служб та районних відділів внутрішніх справ – Харківського, Золочівського та Ізюмського міськрайвідділів.

«Мешканці Харківської області повинні відчувати постійну підтримку та захист з боку органів внутрішніх справ, особливо в питаннях забезпечення належної охорони громадського порядку», – наголосив Віталій Захарченко. - Я впевнений, що особовий склад харківської міліції спроможний виконувати поставленні завдання на високому рівні. Отримавши нові транспортні засоби, правоохоронці будуть діяти ще ефективніше, та оперативніше реагувати на злочини та правопорушення.

Після урочистих заходів Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко провів робочу нараду із керівниками галузевих служб та територіальних підрозділів Головного управління МВС України в Харківській області.

На початку зустрічі очільник відомства представив присутнім нового ректора Харківського Національного університету внутрішніх справ – Сергія Гусарова та його радника – генерала-полковника міліції Олександра Бандурку.

Віталій Захарченко розповів харківським міліціонерам про зміни, що найближчим часом чекають міліцію в зв’язку з введенням у дію нового Кримінального процесуального кодексу, та про пріоритетні завдання в роботі правоохоронців.

«Основними напрямками діяльності органів внутрішніх справ залишаються: захист прав і свобод громадян і держави від протиправних посягань, системна робота з профілактики, розкриття та розслідування злочинів, особливо минулих років; оперативне реагування на всі без винятку заяви і повідомлення про злочини з метою припинення протиправних дій, відновлення порушених прав громадян, протидія економічній, організованій злочинності та корупції», – підкреслив Віталій Захарченко.

В свою чергу начальник ГУМВС України в Харківській області полковник міліції Віктор Козицький висловив слова щирої вдячності керівництву МВС за турботу та вдосконалення матеріально-технічної бази харківських міліціонерів.

 

версія для друку