українська російська англійська
У столиці створять 26 тис.робочих місць завдяки масштабним інвестиційним проектам
25.10.2012 | 08:56
Київська МДА

Реалізація масштабних інвестиційних проектів у Деснянському районі дозволить створити більше 26 тисяч робочих місць. Про це сказав народний депутат, заступник голови Комітету з питань бюджету Верховної Ради України Валерій Борисов під час засідання комітету економічних реформ при Київській міській державній адміністрації.

Він зазначив, що сьогодні на Троєщині фактично проживає понад 500 тис. осіб, а це майже дорівнює кількості мешканців таких обласних центрів як Луцьк та Полтава, разом узятих. Але більшість дорослого населення змушена щодня їздити на роботу на правий берег.

«Будівництво на території промвузла на вул. Пухівській зони офісних та ділових центрів дозволить створити майже 11 тис. робочих місць. Планується, що на території більше 500 га розмістять науково-дослідні технопарки, громадські та ділові комплекси, заклади громадського харчування, буде налагоджено високотехнологічне багатопрофільне виробництво. Зокрема, основні робочі місця у виробничому комплексі будуть у галузях поліграфії, легкої промисловості, високоточного механічного складання, енергозберігаючих технологій. Передбачається також розвиток науково-дослідних установ у сфері фармакології, охорони навколишнього середовища, інформаційно-обчислювального забезпечення, що дозволить створити близько 15 тис. робочих місць», – наголосив Валерій Борисов.

 

версія для друку