українська російська англійська
Національні проекти України презентовано Республіці Сінгапур
25.10.2012 | 09:01
Прес-служба Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами

24 жовтня 2012 року в рамках Саміту бізнес лідерів Азії (GES), 23-25 жовтня 2012 року відбулась презентація Національних проектів України – роуд-шоу в м. Сінгапур (Республіка Сінгапур).

Захід відвідали понад 70 осіб, зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол Сінгапуру в Україні (за сумісництвом) Саймон Тенсінг Де Круз, а також представники Сінгапурської Бізнес Федерації та Міністерства промисловості і торгівлі Сінгапуру. Серед компаній, представники яких відвідали українську сесію слід зазначити наступні: «Changi Airport Group», «China Helping Construction Group (Far East) Pte Ltd», «Korea International Trade Association KOTRA», «Société Générale», «US-ASEAN Business Council». Під час Саміту всі 500 учасників заходу мали можливість безпосередньо поспілкуватись з представниками української делегації.

Заступник директора Сінгапурської Бізнес Федерації Рені Кох зазначила, що презентація інвестиційних проектів України викликала неабиякий інтерес серед відвідувачів заходу. Це пояснюється тим, що Україна – єдина європейська країна, представлена на заході, а також вперше презентує свої інвестиційні можливості в Сінгапурі.

Директор департаменту міжнародного співробітництва Держінвестпроекту   Ігор Жовква у своєму виступі зазначив: «Україні є чому повчитися у Сінгапура. Ми будемо уважно вивчати Сінгапурську модель розвитку, щоб застосувати її в Україні».

В рамках заходу відбулось багато двосторонніх зустрічей, зокрема з компанією «Hyflux», одним з провідних світових постачальників обладнання з опріснення води.  Компанія «Hyflux» виявила зацікавленість не тільки інвестувати в Національний проект України «Якісна вода», а й заявила про бажання вийти на ринок України шляхом створення необхідної інфраструктури для очистки води.

Підвищений інтерес серед відвідувачів заходу викликав також Національний проект «Індустріальні парки», зокрема деякі сінгапурські компанії виразили готовність долучитись до його реалізації.

Як повідомлялось раніше, починаючи з 26 вересня 2012 року Держінвестпроект проводить роуд-шоу Національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу. До їх числа входять міста Північної, Південної Америки та Канади: м. Сан-Паулу (Бразилія), м. Пало-Альто, (США), м. Торонто (Канада), м. Вашингтон (США).

Нагадаємо, що європейська частина роуд-шоу вже відбулася в 5 країнах: 26 вересня у Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня у Москві (Росія), 3 жовтня у Римі (Італія).

 

версія для друку