українська російська англійська
Україна та Бангладеш розширюватимуть співпрацю в освітній, молодіжній та спортивних сферах
25.10.2012 | 10:20
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

24 жовтня відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки молоді та спорту Євгена Суліми з Надзвичайним і Повноважним Послом Народної Республіки Бангладеш Сайфул Хоком.

Під час зустрічі сторони обговорили питання основних напрямів співробітництва між двома країнами у галузі освіти та взаємного визнання документів про освіту, обміну студентами, аспірантами та викладачами тощо. Посол Сайфул Хок високо оцінив рівень освіти у вищих навчальних закладах України, оскільки сам навчався в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, та висловив зацікавленість у підготовці громадян Бангладешу на гуманітарних, аграрних та інженерних спеціальностях в українських вищих навчальних закладах.

Окрім того, обговорювалася можливість укладання відповідної угоди у галузі освіти та визнання документів про освіту на міжурядовому рівні. Цей крок надасть можливість активізувати відносини між двома державами у галузі вищої освіти.

У свою чергу, Перший заступник Міністра Євген Суліма виступив з пропозицією активізації відносин у молодіжній та спортивній сферах.

 

версія для друку