українська російська англійська
У напрямку Криму та низки обласних центрів впроваджуватиметься прискорений рух поїздів
25.10.2012 | 10:43
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Мінінфраструктури та Укрзалізниця у перспективі планують впровадити прискорений рух між Києвом та обласними центрами, які розміщені у 300-кілометровій зоні від столиці. Про це 24 жовтня під час відкриття ТПС «Дарниця» повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков.

За словами Бориса Колеснікова, у найближчому майбутньому прискорені поїзди, які будуть вироблені в Україні та розраховані приблизно на 200 пасажирів, курсуватимуть зі столиці до Кіровограда, Чернігова, Черкас та інших міст. Новий маршрут отримає «Український експрес» і до Львова.  «Новий маршрут на Львів проляже через Вінницю та Хмельницький, що зробить наш продаж квитків у напрямку Львова ще ефективнішим», - повідомив Борис Колесніков.

За словами Віце-прем’єр-міністра, наразі розглядається, як проміжний варіант, сезонний рух прискорених поїздів зі столиці до Криму. «Якщо вкладатимемося, щоб пасажири виїжджали з київського вокзалу близько 00 год., й вже вранці вийшли у Сімферополі, ми підемо на такий експеримент», - зазначив Борис Колесніков.

Щодо розвитку швидкісного руху у напрямку Київ-Москва Борис Колесніков повідомив, що це питання стане предметом обговорення у разі значного зростання пасажиропотоку на маршруті та платоспроможності українців.

 

версія для друку