українська російська англійська
На Коломиї з'явився ще один туристично привабливий об'єкт - парк "7 ЧУДЕСних писанок"
25.10.2012 | 11:53
Івано-Франківська ОДА

Поряд з єдиним у світі Музеєм писанки, писанкового  розпису в місті Коломиї  на Івано-Франківщині  відкрили Парк скульптур, обєднаних темою писанки. Ідея  створення «Сім ЧУДЕСних писанок»  належить молодій коломийській журналістці Оксані Островській,  яка стала переможцем Президентського конкурсу серед обдарованої молоді - здобула  грант Президента України - понад 70 тис. грн. на втілення свого проекту.

Для реалізації проекту до Коломиї  були запрошені на симпозіум скульптори-каменярі з Кам’янець-Подільського, Запоріжжя, Вінниці, Львова та Івано-Франківська. Митці виготовили сім скульптур, в  основі  яких писанка. Симпозіум скульпторів проходив у Коломийському педагогічному коледжі Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. За словами  директора цього навчального закладу Валерія Ковтуняка, «це був грандіозний майстер-клас для студентів образотворчого відділення, які мали змогу долучитись до створення камяних шедеврів». «В кожній роботі відображена писанка, але не як розписане яйце, а як символ зародження  і продовження життя», – наголошує  автор  ідеї  Оксана Островська.

Ідею створення парку підтримав  голова  Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, оскільки переконаний: новостворений парк писанкових скульптур стане ще однією привабливою туристичною атракцією в Коломиї, брендом якої є  Писанка.

 

версія для друку