українська російська англійська
Кримчанам вручили ключі від 15-ти квартир, придбаних за програмою "Доступне житло"
25.10.2012 | 12:10
Рада міністрів АР Крим

24 жовтня заступник Голови Ради міністрів - керівник апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим Ольга Удовіна вручила кримчанам ключі від 15-ти квартир, придбаних у рамках реалізації Державної цільової програми «Доступне житло».

Ольга Удовіна від імені Голови Ради міністрів Криму Анатолія Могильова привітала новоселів. «Забезпечення людей якісним житлом за доступними цінами - ключова складова нової соціальної політики Президента України. У кожної сім'ї, особливо молодої, має бути можливість придбати власне житло. Програма «Доступне житло» створює умови для успішної самореалізації громадян і, насамперед, молоді», - зазначила віце-прем'єр республіки.

До програми щодо забезпечення доступним житлом у Криму приєдналися кілька будівельних компаній і банків, які кредитують громадян. З республіканського бюджету додатково до державних коштів виділено 1,5 млн. грн. Це дозволяє компенсувати до 50% від вартості житла (спочатку було передбачено 30%).

Планується, що в рамках програми «Доступне житло» до кінця поточного року 60 кримських сімей зможуть поліпшити житлові умови.

 

версія для друку