українська російська англійська
Микола Азаров відкрив нову станцію метро "Іподром" у Києві
25.10.2012 | 12:20
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров відкрив нову станцію київського метрополітену «Іподром» на Куренівсько-Червоноармійській лінії 25 жовтня.

«Мені надзвичайно приємно, що у такі стислі терміни метробудівці збудували таку гарну сучасну станцію. За два роки – це вже п’ята станція. Таких темпів будівництва метро не було навіть за радянських часів», - сказав Микола Азаров.

Він підкреслив, що за кілька місяців буде відкрито станцію метро «Теремки» – кінцеву станцію Куренівсько-Червоноармійської лінії, після чого метробудівці зосередяться на будівництві метро на Троєщині.

Нагадаємо, що 24 жовтня під час ознайомлення з реконструкцією та добудовою швидкісної трамвайної лінії на житловому масиві Троєщина у м. Києві, Микола Азаров висловив сподівання, що 12 станцій метро на Троєщину збудують через 4-5 років.

Прем’єр-міністр також ознайомився з новим сучасним поїздом метро виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.

«Надзвичайно важливо, що ми отримали поїзд метро вітчизняного виробництва. Поїзд Крюківського вагонобудівного заводу на 30% споживає електроенергії менше і на 20% більший від вагонів, які використовуються сьогодні», - сказав Микола Азаров.

Він висловив впевненість, що з часом вагони метро будуть замінені на нові вітчизняного виробництва.

 

версія для друку