українська російська англійська
Микола Азаров: Для всіх без виключення політичних сил не має бути жодних перепон для агітації
25.10.2012 | 12:34
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Забезпечення безперешкодних умов до участі у парламентських виборах як для політичних сил, так і для виборців, а також сприяння місіям міжнародних спостерігачівкатегоричне доручення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова всім органам виконавчої влади. Про що він вкотре наголосив на засіданні Кабінету Міністрів 24 жовтня 2012 року.

Микола Азаров підкреслив, що Уряд зробив все можливе, аби парламентські вибори в Україні відбулися максимально відкрито і прозоро, безперешкодно і для політичних сил, і для виборців.

«Всі політичні сили під час виборчої кампанії отримали рівний доступ до ЗМІ та можуть вільно проводити агітацію.  Напередодні голосування окремо хочу наголосити, що представники опозиції є в усіх виборчих комісіях. І вони мають всі можливості  брати повноцінну участь в їх роботі», - наголосив Прем'єр-міністр.

Микола Азаров звернув особливу увагу керівників регіональних і місцевих адміністрацій на їх обов’язок забезпечити відповідні умови для здійснення передвиборчої  кампанії для партій, кандидатів у депутати, а також сприяти місії спостерігачів.  

«Всі гілки влади отримали категоричне доручення: відповідно до своєї компетенції надавати всю необхідну підтримку і допомогу міжнародним спостерігачам», - підкреслив Глава Уряду.

При цьому він повідомив, що 26 жовтня під час зустрічі зі спостерігачами особисто відповість на всі питання і зауваження щодо проведення парламентських виборів в Україні, а 24 жовтня цій темі присвячена зустріч Міністра закордонних справ з міжнародними спостерігачами і представниками дипломатичного корпусу.

Крім того, за словами Прем'єр-міністра, правоохоронні органи повинні оперативно реагувати на звернення для усунення будь-яких порушень закону. «І якщо виникають питання, ми готові їх швидко розглядати і знаходити рішення», - запевнив він.

Микола Азаров також заявив, що «у проведенні чесних виборів і безумовно легітимному їх результаті, у першу чергу зацікавлені ми самі. Тому що країну потрібно модернізувати, зробити сучасною, а це можливо тільки за умови, коли влада міцно спирається на довіру виборців. Як вони вирішать так і буде».

При цьому він висловив впевненість, що альтернативи розпочатому Президентом України курсу на зміцнення держави та зростання добробуту громадян немає: «І найголовнішесоціальні ініціативи Президента України, а саме: зростання пенсій і заробітної плати, виплата вкладів «Ощадбанку», реалізація програми «Доступне житло», - будуть відбуватися послідовно, чітко і зручно для людей».

 

версія для друку