українська російська англійська
За дорученням Прем'єр-міністра, на ремонт в Миколаївській ЗОШ № 36 Урядом виділено 400 тис. грн.
25.10.2012 | 14:36
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Учора на телеканалі «ICTV» оприлюднено інформацію щодо технічного стану будівлі Миколаївської загальноосвітньої школі №36 І-ІІІ ступенів.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Миколи Азарова на проведення робіт Урядом оперативно виділено 400 тис. грн.

За інформацією управління освіти і науки Миколаївської обласної державної адміністрації, капітальний ремонт покрівлі проводився у 2007-2008 роках, а ремонт системи опалення у 2009 році. У вересні утворилися вертикальні щілини на стінах на висоті четвертого поверху. В коридорі четвертого поверху частково обвалилась штукатурка.

У школі – 27 класних приміщень та кабінетів. Контингент 261 учень - 10 класів комплектів. Без погіршення умов для навчання та виховання учнів  навчально-виховний процес організовано в приміщеннях 1-3 поверхів. Четвертий поверх не використовується, перекритий для доступу дітей. Питання  про виведення учнів в інші школи не розглядається.

На сьогодні ТОВ «Миколаївський ДІПРОМІСТ» визначається перелік першочергових робіт, вивчається необхідність посилення фундаментів та стін окремими місцями. Роботи передбачається розпочати  уже під час осінніх канікул.

 

 

 

версія для друку