українська російська англійська
Відкрито реконструйоване приміщення Турківської райлікарні на Львівщині
25.10.2012 | 15:30
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк урочисто відкрив реконструйоване приміщення Турківської центральної районної лікарні.

У своєму виступі Михайло Костюк привітав медиків і громаду Турківщини з непересічною подією. «Ми, як і належить владі, віднайшли кошти та завершили реконструкцію районної лікарні. Загалом у будівництво та комплектацію цього медичного закладу вкладено понад 25 мільйонів гривень, - зауважив керівник області. - Переконаний, що саме з реформи медицини та всіх її ланок має розпочинатися реформа села. Вважаю, що реформа галузі має бути здійснена з урахуванням інтересів громади».

Окрім цього, Михайло Костюк наголосив, що цього року в Турківському районі відремонтували основні дороги, а до кінця року буде завершено ремонт доріг у самому райцентрі.

Після завершення урочистостей голова облдержадміністрації оглянув нові відділення лікарні та подарував Турківській ЦРЛ комплект обладнання для проведення лапароскопічних операцій. Завдяки цьому обладнанню місцеві хірурги зможуть надавати допомогу хворим використовуючи найсучасніші медичні технології.

 

 

 

версія для друку