українська російська англійська
У Тернополі 27 жовтня пройдуть осінні ярмарки сільгосппродукції
25.10.2012 | 16:10
Тернопільська ОДА

На виконання доручення голови обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна у суботу, 27 жовтня, в Тернополі відбудуться ярмарки сільськогосподарської продукції.

Представники аграрних та переробних підприємств районів краю запропонують тернополянам придбати городину, садовину, м’ясо, ковбасні вироби та молокопродукти, борошно, крупи, мед,  іншу продукцію.

«Особливо звернеться увага на асортимент овочевої продукції, на м'ясні вироби. Враховуючи те, що досить непогано попрацювали аграрії в плані садівництва, буде запропоновано широкий асортимент, насамперед яблук, якраз зимових для зберігання, - розказав перший заступник начальника головного управління агропромрозвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

Ціни на ярмарку 27 жовтня влада обіцяє нижчі, як в магазинах і на ринку.
«Сьогодні ми проводимо ціновий моніторинг - які склалися ціни на ринку, в супермаркетах, і буде рекомендовано аграріям ціни на 10-15% нижчі, як існуючі, - каже Володимир Стахів.

Ярмарок  розпочне свою роботу о 9.00 год.

Торгівлю здійснюватимуть на: майдані Мистецтв; перехресті вул. Миру-Дружби; вул. Л.Українки (біля будинку №39); вул. Л.Курбаса (майданчик ринку «Галицький»).

 

 

 

версія для друку