українська російська англійська
На Львівщині у селі Велика Лінина відкрито ФАП та дитячий садочок
25.10.2012 | 15:46
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк взяв участь в урочистому відкритті реконструйованого фельдшерсько-акушерського пункту в селі Велика Лінина Старосамбірського району. Керівник області привітав громаду з відкриттям ФАПу та подарував холодильник для зберігання ліків.

Михайло Костюк розповів, що незабаром в оновленому ФАПі запрацює аптека, де місцеві мешканці зможуть купувати якісні українські ліки. Також голова облдержадміністрації запевнив, що у наступному році на незадіяному другому поверсі ФАПу буде збудоване житло для сімейного лікаря.

Цього ж дня у Великій Лінині відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу, котрий розташований у приміщенні Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад селика Лінина». У дитячому садку відремонтовано всі приміщення, закуплені відповідні меблі та обладнання. Голова облдержадміністрації подарував для потреб дошкільного закладу пральну машину.

Михайло Костюк закликав мешканців села Велика Лінина надалі розвивати інфраструктуру села, започаткувати кооперативний рух та організувати виробництво.

Довідково

Реконструкція приміщень фельдшерсько-акушерського пункту розпочалася в червні 2012 року. На проведення необхідних робіт було використано 324 тисрн.

У межах реконструкції приміщення: замінено та утеплено дах будівлі, вікна та двері, проведено капітальний ремонт фасаду, підведено водопостачання та водовідведення, повністю замінено електропроводку, встановлено електроопалення приміщень, облаштовано прилеглу територію. В результаті проведених робіт облаштовано три кімнати, зокрема, кабінет фельдшера, кабінет патронажної медичної сестри, процедурна і санвузол.

Фельдшерсько-акушерський пункт с. Велика Лінина обслуговує 1291 жителя, із них 261 дитину. Площа приміщень будинку ФАПу достатня для переобладнання його в амбулаторію сімейного типу, що заплановане на 2014 рік.

Роботи щодо реконструкції приміщення навчально-виховного комплексу під дошкільне відділення були розпочаті у листопаді 2011 рокусього на проведення ремонтних робіт та придбання обладнання для дошкільного відділення було витрачено 5552 тис. грн. У результаті проведених робіт було облаштовано 5 кімнат, з них 2 – дитячі спальні, 2 – дитячі ігрові, санвузли, пральню та 2 роздягальні.Дошкільне відділення НВК будуть відвідувати – 35 дітей від 2,5 до 6 років.

 

версія для друку