українська російська англійська
Українські курсанти ознайомилися з системою підготовки офіцерів для Сухопутних військ ЗС Росії
25.10.2012 | 16:35
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОБОРОНИ

Група курсантів Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного протягом чотирьох днів перебувала з візитом у Військовому інституті Військового навчально-наукового центру Сухопутних військ “Загальновійськова академія Збройних Сил Російської Федерації”.

Українські військовослужбовці зустрілися з  керівництвом російського військового вишу, ознайомилися з історією та навчально-матеріальною базою закладу, особливостями організації навчально-виховного процесу тощо. Зокрема, наші курсанти побували на кафедрах тактики, озброєння та військової техніки, фізичної підготовки, а також випробували у дії тактико-вогневі тренажери і тренажери водіння бойових машин та автомобілів, на яких вихованці російського військового вишу вдосконалюють свої практичні навики.

«Візит до Москви був надзвичайно корисним з огляду на можливість порівняти системи підготовки курсантів. Безперечно, дещо з побаченого можна впровадити у нашій Академії, а з деяких питань ми можемо надати допомогу нашим російським колегам», – зазначив керівник української делегації, начальник кафедри тактики Академії Сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного підполковник Юрій Фтемов.

За словами офіцера, найближчим часом відбудеться візит російських курсантів до Академії Сухопутних військ. У Львові вони матимуть змогу ознайомитися з умовами підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України.

 

 

версія для друку