українська російська англійська
Українська міліція отримала нове обладнання для боротьби з кіберзлочинністю
25.10.2012 | 16:43
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Сьогодні у МВС відбулася зустріч  заступника Міністра внутрішніх справ України генерал-полковника міліції Сергія Лекаря з Координатором проектів ОБСЄ в Україні Мадіною Джарбусіновою. Мета заходу – передача міліцейському відомству  спеціального обладнання для допомоги у боротьбі з кіберзлочинністю.

У 2012 році за сприяння ОБСЄ в Україні розроблено навчальний курс із розслідування кіберзлочинів. Уже в листопаді цього року на базі курсу та, використовуючи обладнання, що було передано в МВС, ОБСЄ проведе двотижневий тренінг для представників Управління боротьби з кіберзлочинністю, які в подальшому будуть навчати своїх колег з територіальних підрозділів.

«Сьогодні в рамках реалізації проекту з посилення спроможності українських інституцій  у протидії торгівлі людьми та кіберзлочинності, ми зробили надзвичайно великий крок у нашій співпраці. Хочу подякувати Вам за ту теоретичну допомогу, практичну підтримку, яку ви нам надаєте. Україні, яка робить успішні кроки у напрямку розвитку протидії кіберзлочинності  – це надзвичайно велика підтримка. Тому практичні навчання, обмін інформацією, я впевнений,  будуть давати позитивні результати», ¬– наголосив заступник Міністра внутрішніх справ.

За його словами, особливо важливе значення має підготовка тренінгового центру. Для того, аби українські спеціалісти могли вдосконалювати свої навики, працювати, створювати, моделювати різні ситуації, створення тренінгового центру є дуже важливим.

У свою чергу Мадіна Джарбусінова  наголосила на тому, що Офіс Координатора проектів ОБСЄ та Міністерство внутрішніх справ України вже давно та плідно співпрацюють у напрямку отримання якісного результату.

«Упродовж багатьох років існування нашого офісу ми реалізували не один проект за різними напрямками. Ця робота, яку ми плануємо провести в рамках нового проекту, відповідає викликам сучасного суспільства. Протидія кіберзлочинності – проблема міжнародного характеру. Тут необхідно враховувати досвід інших країн. Я впевнена, що обладнання, яке ми сьогодні вам передаємо, буде ефективно використовуватися в рамках тренінгового курсу, а в подальшому – і в роботі», – зазначила Мадіна Джарбусінова.   

Сторони  підписали Договір про передачу обладнання та висловили взаємне сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

версія для друку