українська російська англійська
Мін'юст рекомендуватиме доповнити держпрограму із запобігання корупції пропозиціями громадських організацій
25.10.2012 | 17:17
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністерство юстиції рекомендуватиме доповнити Державну програму щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки пропозиціями громадських організацій. Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами Міністра юстиції, відповідної домовленості з неурядовими організаціями було досягнуто сьогодні, 25 жовтня. За результатами круглого столу «Ефективність реалізації завдань, передбачених Державною програмою щодо запобігання і протидії корупції на 2011 – 2015 роки.

Захід проводився Мін‘юстом за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Спеціальна Колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю». У заході взяли участь представники державних органів, визначених відповідальними за виконання заходів, передбачених вказаною Державною програмою, а також 22 неурядові організації.

Під час круглого столу, повідомив Міністр, було обговорено питання щодо залучення громадськості до формування та реалізації державної антикорупційної політики.

За результатами обговорення учасники круглого столу ухвалили Резолюцію, якою передбачається, що Міністерство юстиції узагальнить зауваження та доповнення по суті Державної програми, які були розроблені представниками громадських організацій за результатами її щорічного моніторингу.

З цією метою Мін‘юстом буде створено Робочу групу з узагальнення та доопрацювання пропозицій, висловлених під час круглого столу. Цю роботу має бути завершено до 20 листопада поточного року.

За словами Міністра юстиції, пропозиції недержавних організацій будуть внесені Міністерством юстиції на розгляд Кабінету Міністрів України з метою поліпшення ефективності Програми.

За результатами консультацій з громадськістю було схвалено також рішення продовжити практику проведення відкритих публічних обговорень з громадськістю щодо впровадження Державної програми запобігання і протидії корупції.

 

версія для друку