українська російська англійська
Дмитро Табачник та студенти високо оцінили оновлену бібліотеку Харківського політехнічного інституту
25.10.2012 | 17:24
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

25 жовтня Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник відвідав Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».  

Міністр оглянув новобудову науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ». Сучасна бібліотека університету – це комплекс, який оснащено системою електронних каталогів. У бібліотеці знаходяться близько 2 мільйонів томів друкованих видань, а також численні електронні видання і публікації наукових праць, які є доступними в Інтернеті та формують репозиторій університету.

У новому приміщенні книгосховища працює «Комплексна інформаційна система бібліотеки». Упровадження технології Wi-Fi надає читачам можливість використання власних технічних засобів для доступу до мережі бібліотеки. Комплексна інформаційна система бібліотеки дозволить створити кожному читачеві персональний навчальний простір у віртуальному середовищі.

Дмитро Табачник зазначив, що оновлена бібліотека стала вагомим кроком до розвитку науково-дослідної діяльності університету, а також полегшила доступ науковцям та студентам до одного з найважливіших ресурсів сучасного суспільства – інформації. З цим погодилися й студенти НТУ «Харківський політехнічний інститут», з якими поспілкувався Міністр.

версія для друку