українська російська англійська
На канікулах проведуть спортивний фестиваль "Кришталеві ковзани"
25.10.2012 | 19:25
Київська МДА

29 жовтня о 9.00 на базі спортивно-оздоровчого комплексу ТОВ «Дивосвіт-плюс» розпочнеться спортивний фестиваль лідерів учнівського самоврядування Києва «Кришталеві ковзани».

У рамках фестивалю близько 200 лідерів змагатимуться за першість у різноманітних конкурсах на льоду, серед яких: «Швидкий ковзаняр», «Влучний ковзаняр» та «Пластичний ковзаняр».

Також у програмі веселе катання на ковзанах під час якого експерти визначатимуть вправність фігуристів за номінаціями: «Кращий зав’язувач шнурків», «Ефектний політ», «За волю до перемоги», «За краще володіння ковзанами», «Кращий друг, який підтримує», «За активний відпочинок на льоду», «За пасивний відпочинок на льоду», «Падаючи та піднімаючись, ми зростаємо».

Ініціатива проведення заходу належить лідерам Самостійного Об’єднання Лідерів Оболоні «СОЛО». Таким чином активна учнівська молодь збирається зацікавити своїх однолітків змістовним дозвіллям, пропагувати у юнацькому середовищі здоровий способі життя та культивувати фізичну активність. Лідери столиці стверджують, що подібні заходи сприяють спілкуванню між учнями різних навчальних закладів міста та створюють дружню атмосферу в Учнівській Лізі Києва.

Зауважимо, що спортивний фестиваль лідерів учнівського самоврядування Києва «Кришталеві ковзани» відбудеться за сприяння Головного управління освіти і науки та підтримки Київської міської державної адміністрації.

версія для друку