українська російська англійська
Виробництво дитячого харчування в Україні зросло на 9%
26.10.2012 | 10:13
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

25 жовтня у смт Згурівка Київської області відбулося урочисте відкриття та введення в експлуатацію спеціалізованого заводу дитячого харчування Філії ПАТ «Яготинський маслозавод «Яготинське для дітей». Оснащення найсучаснішим обладнанням дасть змогу підприємству долучитися до наповнення ринку якісною продукцією для дітей. Загалом за 8 місяців цього року обсяги виробництва дитячого харчування збільшилися на понад 9% порівняно з аналогічним періодом 2011 року. Про це повідомив директор департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства Олександр Куць, який взяв участь у відкритті заводу.

За словами фахівця, створення державою вигідних умов для виробництва дитячого харчування сприяло збільшенню обсягів цієї продукції на ринку. Так, у минулому році Уряд затвердив Державну цільову спеціалізовану програму розвитку виробництва продуктів дитячого харчування на 2012-2016 роки, яка вже дала свої перші результати.

«Рік тому була запроваджена програма розвитку виробництва продуктів дитячого харчування, яка була ініційована Міністерством аграрної політики та продовольства. Також було передбачено пільгове оподаткування підприємств, які займаються виробництвом дитячого харчування. Сьогодні ми бачимо, що ця програма успішно реалізується в життя та дає свої результати. За 8 місяців поточного року виробництво зросло більше, ніж на 9%. Цьому сприяють умови, створені державою», - зазначив Олександр Куць.

Молочна продукція, з якої виробляється дитяче харчування, цілком безпечна для здоров’я дітей, бо вона містить лише натуральне фермерське молоко, закваски та фруктові наповнювачі. До того ж у лабораторії заводу здійснюється контроль за кожною партією вхідної сировини та готової продукції. 

«Такі підприємства, як «Яготинський маслозавод», можуть застосувати свій потенціал для виробництва якісної та безпечної продукції дитячого харчування, яка на сьогодні користується значним попитом на ринку України. Також вітчизняне виробництво дитячого харчування сприяє імпортозаміщенню, а також формуванню гідних закупівельних цін на якісне молоко із сировинних зон», - зауважив директор департаменту продовольства.

 

 

 

версія для друку