українська російська англійська
Українські провідники перемогли на Міжнародному конкурсі у Москві
26.10.2012 | 10:36
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Провідники Південної залізниці (Харківська вагонна дільниця №1) Яна Фісіна та Ігор Сушениця стали переможцями фіналу Першого міжнародного конкурсу «Кращий провідник 2012», який проходив наприкінці жовтня 2012 року у Москві.  

За словами української команди, конкурсанти змагалися в чотирьох номінаціях: «Візитна картка» (відеоролик з розповіддю про себе і свою дорогу), «Хореографія», «Вокальне мистецтво», «Імпровізація» (оцінювалося вміння гідно впоратися з нестандартною ситуацією у пасажирському вагоні).

  Переможців привітав Генеральний директор Укрзалізниці Володимир Козак. «Це досягнення, ви, шановні переможці, вибороли не тільки завдяки своєму високому професіоналізму та багатому досвіду роботи, а й неабияким творчим здібностям, винахідливості й командному духу. Переконаний, що ваша перемога надихне багатотисячний колектив працівників залізничного транспорту України на вагомі трудові звершення, стане яскравим прикладом наполегливості в досягненні мети, сприятиме підвищенню іміджу вітчизняних залізниць та престижу професії залізничника», – підкреслив керівник відомства.

У конкурсі брали участь 10 пар провідників, які представляли 6 країн (Росію, Україну, Казахстан, Латвію, Молдову та Таджикистан).

Другою парою-переможницею конкурсу були названі москвичі Олена Шохіна і Еміль Семенов, які представляли ОАО «Федеральна пасажирська компанія». Переможці заходу отримали кубки та цінні подарунки.

 

 

 

 

версія для друку