українська російська англійська
Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт
26.10.2012 | 13:00
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною». Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 24 жовтня 2012 року.

Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента України.

Внесені зміни передбачають продовження на час вступної кампанії виплати соціальної допомоги дитині, яка на момент закінчення навчання у загальноосвітньому навчальному закладі досягла 18-річного віку до її зарахування на навчання на денну форму до вищого навчального закладу I-IV рівня акредитації чи професійно-технічного навчального закладу.

Також не буде зменшуватися соціальна допомога в розмірі двох прожиткових мінімумів для дітей, які проживають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, на суму державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам.

версія для друку