українська російська англійська
У Нацдержслужбі обговорили підвищення ефективності діяльності служб персоналу
26.10.2012 | 11:16
Прес-служба Національного агентства з питань державної служби

26 жовтня в Національному агентстві України з питань державної служби відбувся Міжнародний семінар на тему «Інформаційно-комунікаційні технології в побудові ефективної системи менеджменту персоналу на державній службі».

У заході взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, делегації Європейської Комісії в Україні, а також експерти з країн-членів Європейського Союзу.

Мета семінару – обмін досвідом щодо підвищення ефективності діяльності служб персоналу органів державної влади України шляхом використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у щоденній роботі.

«Впровадження автоматизованої системи управління людськими ресурсами на державній службі сприятиме розвитку професійної та стабільної державної служби, зокрема, перетворенню кадрових служб у служби персоналу, раціональному використанню людських ресурсів на державній службі, реалізації ефективного планування кар’єри держслужбовця, що обумовлено новим законодавством про державну службу», – наголосив Голова Нацдержслужби В’ячеслав Толкованов.

Під час заходу було представлено досвід Нацдержслужби щодо впровадження проектів інформатизації, спрямованих на підвищення ефективності діяльності державних органів та надання інформаційних та інтерактивних послуг, таких як електронний кадровий облік, електронний документообіг, корпоративна IP-мережа, інтерактивна система «Державна служба в цифрах», автоматизовані системи «Електронна громадська приймальня» та «Довідник органів державної влади».

Також у ході семінару вітчизняні науковці та європейські експерти представили свої наукові розробки та практичні напрацювання щодо впровадження інформаційних технологій у сфері державного управління.

версія для друку