українська російська англійська
ДІУ: Кількість пільгових кредитів збільшується
26.10.2012 | 13:17
Прес-служба Державної іпотечної установи

З початку поточного року вже 919 сімей скористалися підтримкою Державної іпотечної установи для придбання окремого житла. Про це повідомив Голова правління ДІУ Валентин Рибачук.

«Банки дуже зацікавлені сьогодні доступним ресурсом Державної іпотечної установи. Якщо два місяці тому, враховуючи цьогорічну динаміку надання іпотечних кредитів за підтримки ДІУ, ми прогнозували до кінця року наблизитись до показника у 1000 рефінансованих кредитів, то зараз ми прогнозуємо підвищення цього показника», - повідомив Голова правління.

Він додав, що з початку року вже було надано 919 доступних кредитів для придбання житла.

«Станом на 26 жовтня цього року вже 919 сімей придбали власне житло за підтримки ДІУ. Установа спрямувала на ці цілі 221,5 млн. грн. Наша мета, як одного із інструментів у виконанні соціальних ініціатив Президента та Уряду, щоб якомога більше людей відчуло на собі державну підтримку. При цьому механізм рефінансування кредитів враховує інтереси всіх учасників процесу – держави, інвесторів, банків-партнерів та найголовніше – громадян України», - зазначив Валентин Рибачук.

Довідково

Державна іпотечна установа створена постановою Кабінету Міністрів України 8 жовтня 2004 року. Засновником ДІУ є держава в особі Кабінету Міністрів.

Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування іпотечних кредитів за рахунок коштів, отриманих від розміщення своїх облігацій. Папери розміщуються шляхом відкритого продажу на території України серед інвесторів - юридичних і фізичних осіб. За паперами видається 100% державна гарантія. Державною іпотечною установою розробляються нові механізми, які спрямовані на забезпечення власним житлом громадян України та поліпшення умов іпотечного кредитування більш широким верствам населення.

версія для друку