українська російська англійська
Названо "100 кращих товарів України" у 2012 році
26.10.2012 | 14:44
Прес-служба Державної інспекції з питань захисту прав споживачів

25 жовтня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році.

Розпочав церемонію нагородження переможців цьогорічного Конкурсу Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, заступник голови головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції Сергій Орєхов: «Авторитет Конкурсу «100 кращих товарів України» з кожним роком зростає. Сьогодні він сприяє реалізації масштабних економічних і соціальних перетворень у країні. Якість продукції та послуг - це конкурентоспроможність не тільки окремого виробника, але і країни в цілому, це підвищення ефективності виробництва, це безпека людини і навколишнього середовища, а, в кінцевому рахунку, - одне з головних джерел національного багатства. Саме тому українським виробникам варто рівнятися на ту планку, яку встановлюють  переможці. Адже їх внесок у розвиток вітчизняної економіки очевидний і значний. Вони гідно і з гордістю будуть носити ім'я найкращих виробників України».

За підсумками Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році, який проходив під Патронатом Президента України, за підтримки Уряду країни, за сприяння Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та проводився Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, було визначено кращі товари, роботи та послуги у номінаціях:

- продовольчі товари;

- промислові товари для населення;

- товари виробничо-технічного призначення;

- вироби народних художніх промислів;

- роботи та послуги.

Спеціальні нагороди та цінні призи отримали  114 переможців. Представлену продукцію комісія оцінювала за 15 основними та 8 додатковими критеріями. Зокрема: за якістю, конкурентноспроможністю та рівнем стабільності показників якості, рівнем споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами такої продукції, задоволеністю споживачів і закупівельних організацій та ін.

версія для друку