українська російська англійська
Отримання рекомендаційних роз'яснень убезпечить бізнес від ймовірних порушень
26.10.2012 | 16:47
ПРЕС-СЛУЖБа АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

Отримання рекомендаційних роз’яснень убезпечить бізнес від ймовірних порушень. На цьому наголосила заступник Голови Антимонопольного комітету України Лариса Колісник під час зустрічі з представниками Європейської Бізнес Асоціації.

«Якщо у вас виникають питання щодо відповідності тих чи інших дій положенням конкурентного законодавства, ви завжди маєте право звернутися до органів Комітету за рекомендаційними роз’ясненнями», – зазначила Лариса Колісник.

Учасники заходу обговорили питання щодо діяльності Комітету, зокрема, на ринку молока та молочних продуктів. Йшлося про виявлення випадків недобросовісної конкуренції, а саме: поширення неправдивої інформації про акційні молочні продукти.

Крім того, представники Комітету відповіли на запитання ЄБА стосовно практики розгляду справ про недобросовісну конкуренцію, підходів при розслідуванні картелів та застосування штрафних санкцій, а також щодо запровадження програми звільнення від відповідальності за участь у антиконкурентних змовах. Зокрема, під час опрацювання так званої програми «Ліненсі» були враховані пропозиції ЄБА.

Окрему увагу під час обговорення було приділено питанню вертикальних узгоджених дій, регулювання дистрибуції та дослідження Комітетом фармацевтичного ринку.

Як повідомив заступник Голови Комітету Федір Влад, завершення дослідження ринку оптової реалізації лікарських засобів планується у першому кварталі 2013 року.

У свою чергу координатор Молочного комітету Європейської бізнес Асоціації Оксана Давидович зазначила, що Антимонопольний комітет України є одним з державних органів, який завжди відкритий для конструктивного діалогу.

 

версія для друку