українська російська англійська
Цього року втричі збільшилась кількість вручених ордерів на службове житло військовослужбовцям
26.10.2012 | 19:51
Прес-служба Міністерства оборони

«Керівництво держави та оборонне відомство рішуче налаштовані на виконання програми забезпечення житлом військовослужбовців», зазначив  заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський під час урочистого відкриття гуртожитку для слухачів Національного університету оборони України 26 жовтня 2012 року.

«Ми щодня працюємо над тим, щоб підвищити соціальний статус військовослужбовців, у тому числі через забезпечення їх житлом. Цього року втричі збільшилась кількість вручених ордерів на службове житло військовослужбовцям, і щороку ці показники збільшуватимуться в рази», - зауважив Володимир Можаровський.

За його словами, у Міністерстві оборони України на вирішення комплексної програми забезпечення житлом військовослужбовців розроблено послідовний план роботи.

«Ми зробили значний крок з удосконалення нормативно-правової бази, яка дасть можливість більш ефективно та успішно забезпечувати житлом військовослужбовців», – наголосив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Володимир Можаровський.

 

 

версія для друку