українська російська англійська
Навчання "Перспектива-2012" підтвердили доцільність і обґрунтованість основних напрямів розвитку ЗСУ
27.10.2012 | 09:30
Прес-служба Міністерства оборони

«Під час навчань «Перспектива-2012» було принципово змінено підхід до організації роботи з питань планування і управління військами (силами) та розмежовано повноваження між Головним командним центром та структурними підрозділами Генерального штабу», – наголосив начальник Генерального штабу - Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Володимир Замана під час підбиття підсумків комплексу навчань «Перспектива-2012», яке відбулося 26 жовтня 2012 року.

Як відомо, навчання «Перспектива-2012» проводились з 18 вересня по 4 жовтня 2012 року, і до навчань було залучено усі військові частини Збройних сил України.

Під час наради розглядались та доводились висновки за результатами аналізу роботи органів військового управління у перспективній організаційно-штатній структурі.

Також за результатами проведення комплексу навчань було визначено пріоритетні завдання щодо:

- впровадження нових форм і способів застосування військ та їх підготовки;

- побудови системи управління Збройними силам України у мирний час та в особливий період тощо.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних сил України Володимир Замана відзначив, що результати проведення комплексу навчань підтвердили доцільність і обґрунтованість основних напрямів розвитку Збройних сил, необхідність впровадження у їхній діяльності військових стандартів як одного з основних механізмів подальшого нарощування їх оперативних і бойових спроможностей.

 

версія для друку