українська російська англійська
Прийнято рішення про віднесення об'єктів держвласності до сфери управління Нацкомфінпослуг
27.10.2012 | 11:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд ухвалив рішення про віднесення об’єктів державної власності до сфери управління  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Відповідне розпорядження, розроблене Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 24 жовтня 2012 року.

Враховуючи, що Держфінпослуг перебуває у стані припинення, а функції з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг покладено на Нацкомфінпослуг, документом пропонується адміністративну будівлю по вул. Бориса Грінченка, 3 у м. Києві та цілісні майнові комплекси державних підприємств «Інформаційно-технічний центр» та «Український інститут розвитку ринків фінансових послуг», що перебували у сфері управління Держфінпослуг  віднести до сфери управління Нацкомфінпослуг.

Прийняття розпорядження дасть змогу забезпечити належні умови для функціонування Нацкомфінпослуг та виконання Комісією покладених на неї завдань щодо формування та реалізації державної політики в сфері регулювання ринків фінансових послуг.

 

версія для друку