українська російська англійська
Укрпошта стала призером міжнародного філателістичного конкурсу "Гран-прі виставки WIPA"
29.10.2012 | 11:04
Прес-служба Міністерства Інфраструктури

Укрпошта увійшла до десятки призерів одного з найпрестижніших міжнародних філателістичних конкурсів «Гран-прі виставки WIPA». Український поштовий блок «Маяки України» 2010 року випуску посів почесне 6-те місце у Міжнародному філателістичному конкурсі на найкращу марку 2010 року. У конкурсі взяли участь 72 країни.

Офіційне повідомлення від організаторів конкурсу щодо надання почесного 6 місця Укрпошта отримала 25 жовтня. Серед країн-учасниць за звання найкращої марки 2010 року Україна обійшла Хорватію, Росію, Німеччину, Ісландію та багато інших країн. За останні десять років національний поштовий оператор України входить у десятку найкращих вп’яте, посівши у різні роки третє та сьоме місця.

За словами директора УДППЗ «Укрпошта» Оксани Плотнікової, відзнака такого престижного конкурсу доводить високу художню цінність українських поштових марок. «Ми постійно беремо участь у міжнародних філателістичних конкурсах з метою популяризації українських марок, серед них «Гран-прі виставки WIPA» є одним з найпрестижніших. Конкуренція за звання найкращого - дуже велика, і ми пишаємося тим, що нам вже вкотре вдається стати одними з кращих. Ми зробимо все можливе, щоб і надалі закріпити статус української марки як однієї з найцікавіших у світі», - зазначила Оксана Плотнікова.

Міжнародний конкурс «Гран-прі виставки WIPA» - один з найповажніших та найпрестижніших філателістичних змагань. Проводиться щороку у місті Відень (Австрія) та має величезний успіх. Членами журі конкурсу є відомі австрійські художники марок, філателістичні журналісти, представники Австрійської поштової адміністрації та австрійської національної друкарні.

 

 

версія для друку