українська російська англійська
Уряд затвердив перелік завдань Національної програми інформатизації на 2012 рік
29.10.2012 | 11:33
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

17 жовтня 2012 року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження № 813-р «Про затвердження переліку завдань (проектів) Національної програми інформатизації на 2012 рік, їх державних замовників та обсягів фінансування», розробником якого є Державне агентство з питань науки, інновацій та інформатизації.

Національна програма інформатизації є комплексом взаємопов’язаних окремих завдань (проектів) інформатизації, спрямованих на реалізацію державної політики та пріоритетних напрямів створення сучасної інформаційної інфраструктури країни.

Відповідно до вимог пункту 7 Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації до прийнятого нормативно-правового акта включені завдання (проекти) інформатизації, які заплановані до виконання (виконуються) за окремими бюджетними програмами органів державної влади. Зазначена інформація була отримана від органів державної влади на виконання доручення Прем’єр-міністра України М. Азарова від 22.10.2011  № 20500/18/1-11.

Згідно з прийнятим урядовим документом, серед основних заходів з інформатизації, запланованих органами державної влади на 2012 рік, зокрема, закупівля послуг з розробки, модернізації, технічної підтримки програмного забезпечення, придбання ліцензійного програмного забезпечення та ліцензій, створення та підтримка системи електронного документообігу та електронного цифрового підпису, створення, модернізація та підтримка в актуальному стані баз даних, веб-сайтів/порталів, реєстрів, кадастрів, ресурсів геоінформаційних систем.

Прийняття розпорядження сприятиме реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні, створенню умов для соціально-економічного розвитку держави, її інтеграції у світове співтовариство.

 

версія для друку