українська російська англійська
Представників Ради Європи зацікавили ініціативи МОНмолодьспорту
29.10.2012 | 15:24
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

29 жовтня 2012 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з керівником відділу громадянської освіти та прав людини ІІ Генерального Директорату Ради Європи Юлією Перервою, виконавчим директором Європейського Вергеланд Центру Анною Перона-Ф’єльдштад, керівником відділу розвитку Європейського Вергеланд Центру Ларсом Гудмундсоном.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співпраці України з Радою Європи в освітній сфері, зокрема, питання, пов’язані з реалізацією Київського комюніке, та Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки, в якому наголошується на важливості проявів демократії на місцевому рівні.

Борис Жебровський проінформував представників Ради Європи щодо проведення Першої міжнародної учнівської олімпіади з історії, що відбулася в Києві у вересні поточного року, створення віртуальної Малої академії наук Європи, підготовки Першого міжнародного турніру з прав людини та прав дитини, який має відбутися в квітні 2013 року в місті Одесі.

Названі заходи безпосередньо пов’язані з реалізацією Хартії Ради Європи про виховання демократичної громадянськості і навчання правам людини, і тому матимуть організаційну та інформаційну підтримку з боку Ради Європи.

З метою активізації участі молоді у громадському житті, сприяння демократичному розвитку молоді обговорено також проведення в Україні у 2013 році Молодіжного форуму, співорганізаторами якого будуть Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Рада Європи та Європейський Вергеланд Центр.

Гостей також зацікавили ініціативи МОНмолодьспорту, пов’язані з розвитком пренатальної педагогіки, упровадження в освітній простір методики Марії Монтессорі, конкурсом дитячої поезії, що був нещодавно проведений в Україні тощо.

 

версія для друку