українська російська англійська
Найбільший італійський авіаперевізник перейшов до нового терміналу D аеропорту "Бориспіль"
29.10.2012 | 15:46
Прес-служба Міністерства інфраструктури

З 28 жовтня італійська авіакомпанія Alitalia почала здійснювати рейси з нового терміналу «D» аеропорту «Бориспіль». Відповідно до зимового розкладу авіакомпанія Alitalia виконуватиме регулярні рейси з «Борисполя» за маршрутом Київ-Рим-Київ шість разів на тиждень двічі на день.

Під час урочистої зустрічі першого рейсу у новому терміналі «D» аеропорту директор із виробництва ДП МА «Бориспіль» Олександр Черепанов зазначив: «Місяць тому ми зустрічали в нашому новому терміналі перший рейс італійської авіакомпанії Air One, що входить до «Smart Carrier» Alitalia Group. Сьогодні ми вітаємо найбільшого італійського авіаперевізника у найбільшому терміналі України. Я упевнений, що сучасна інфраструктура нового терміналу вже дозволила пасажирам Alitalia Group відчути переваги сучасного термінального комплексу «Борисполя». Сподіваюся, що створені нами умови дозволять  авіакомпанії оптимізувати всі операції із обслуговування рейсів Київ-Рим та підвищити якість обслуговування пасажирів на цих рейсах».

Як заявлялося раніше, від початку зимової навігації - з 28 жовтня - термінал «D» почав обслуговувати пасажирів провідних міжнародних авіакомпаній: Lufthansa, Austrian Airlines, British Airways, KLM, Air France, Turkish Airlines, а також авіакомпаній Air Arabia, Fly Dubai, Air One, Norwegian Air Shuttle, «Росія», Czech Airlines, Air Baltic.

версія для друку