українська російська англійська
Україна та Туркменістан поглиблять двостороннє військове співробітництво
29.10.2012 | 14:23
Прес-служба Міністерства оборони

Із 25 по 28 жовтня 2012 року українська військова делегація на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адміралом Ігорем Кабаненком перебувала з візитом у Туркменістані.

На запрошення туркменської сторони українські військові взяли участь у святкових заходах з нагоди 21-ї річниці незалежності Туркменістану. Також відбулися переговори щодо стану та перспектив двостороннього військового співробітництва.

У ході переговорів першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України віце-адмірала Ігоря Кабаненка із заступником міністра оборони – начальником Генерального штабу ЗС Туркменістану генерал-майором Ісмаілом Ісмаіловим сторони високо оцінили роботу щодо зміцнення військового співробітництва, яка була проведена останнім часом. Були окреслені напрями подальшої спільної діяльності, зокрема в галузі військової освіти, обміну досвідом з питань реформування і розвитку Збройних Сил, підготовки військ тощо.

«Ми готові рухатися вперед у наших контактах та спільно працювати на базі взаємної поваги та довіри у відносинах між військовими двох країн», – відзначив у ході переговорів віце-адмірал Ігор Кабаненко.

Міністр оборони Туркменістану полковник Бегенч Гундогдиєв подякував українській делегації за участь у святкових заходах з нагоди Дня незалежності Туркменістану та висловив сподівання щодо продовження військових контактів. У свою чергу перший заступник начальника Генерального штабу ЗС України віце-адмірал Ігор Кабаненко привітав керівника оборонного відомства Туркменістану з національним святом, побажав успіхів у справі захисту держави та процвітання туркменському народові.

версія для друку