українська російська англійська
Микола Азаров: Безпрецедентні зусилля щодо забезпечення прозорості виборів виправдалися
29.10.2012 | 16:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Безпрецедентні зусилля української влади щодо забезпечення прозорості парламентських виборів 2012 року цілковито виправдалися.

Про це заявив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час зустрічі з представниками місії спостерігачів від СНД.

«Досвідчені спостерігачі звернули увагу, що ми доклали безпрецедентних зусиль для того, щоб вибори пройшли вільно, демократично. Так, ми вперше встановили веб-камери на виборчих дільницях, і будь-хто міг спостерігати за перебігом голосування. Приємно, що техніка не підвела, працювала без збоїв на всіх дільницях», - зазначив Глава Уряду.

За його словами, вибори до парламенту пройшли спокійно, явка виборців була хорошою. Прем’єр-міністр наголосив, що загальна кількість зафіксованих порушень є незначною, а їх характер не викликає жодних побоювань щодо скільки-небудь суттєвого впливу на результати голосування.

Микола Азаров подякував спостерігачам за об’єктивну оцінку виборчого процесу, підкресливши, що українська влада прийме будь-які об’єктивні оцінки міжнародних спостерігачів.

«Виходячи з наявної інформації про перебіг виборів, ми сподіваємося, що в цілому всі міжнародні спостерігачі завершать свою роботу з позитивними висновками. Для іншого просто  немає підстав. Стверджувати, що вибори проходили недемократично, непрозоро – це все одно,  що на біле говорити чорне. Я зустрічався зі спостерігачами перед виборами, і я сказав, що ми приймемо і врахуємо всі абсолютно об'єктивні висновки, але ми не приймемо необ'єктивні оцінки наших виборів. Ми доклали колосальних зусиль , щоб забезпечити вільне волевиявлення громадян. І можемо розраховувати на чесні оцінки», - наголосив Глава Уряду.

У свою чергу представники спостережної місії від СНД зазначили, що на їх думку і за їх спостереженнями у всіх регіонах України вибори пройшли організовано,  прозоро і за високої активності виборців. При цьому скарги і зауваження розглядалися оперативно і змістовно.

 

Відео з зустрічі можна отримати:

Ftp://77.88.216.58

Log:utrrec

Pas: utrvideo

Папка 29.10.2012

версія для друку