українська російська англійська
Микола Азаров: За найменше порушення щодо соцвиплат посадовці відповідатимуть персонально
29.10.2012 | 16:54
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За найменше порушення термінів проведення будь-яких соціальних виплат посадовці несуть персональну відповідальність. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Микола Азаров 29 жовтня 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

Нагадаємо, що 24 жовтня 2012 року Уряд зобов'язав негайно здійснити виплати допомоги по догляду за інвалідами внаслідок психічного розладу , прийнявши рішення про виділення на відповідні виплати додатково 97 млн. гривень.

Як відомо, на виконання соціальних ініціатив Президента допомога цій категорії громадян навесні цього року була збільшена в рази, однак певні чиновники допустили абсолютно необгрунтовану  затримку з проведенням виплат.

Прем’єр-міністр доручив провести об’єктивне розслідування: з чиєї вини сталася затримка і належним чином притягти винних до відповідальності.

Глава Уряду наголосив на персональній відповідальні посадовців, в компетенції яких перебувають соціальні питання.

«Чому посадовці допустили таку ситуацію? Чому зволікали? Вимагаю, аби обов’язково було названо винних. Коли мова про інвалідів – нікому ніяких поблажок не буде», - наголосив Прем’єр-міністр.

При цьому Микола Азаров додав, що за будь-які зволікання зі здійснення соціальних виплат посадовці нестимуть сувору відповідальність, аж до звільнення з посад.

 

 

 

версія для друку