українська російська англійська
Мінрегіон: Тепло отримують всі житлові будинки
29.10.2012 | 17:43
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

У всіх регіонах країни, за винятком Криму, а також частково Одеської області, працюють всі котельні та повністю забезпечене теплопостачання всіх споживачів. У АР Крим та у м. Севастополь через високу температуру повітря (+25…+27°C удень та  +16…+27°C вночі), котельні поки-що не включаються. В Одеській області (температура повітря удень +19…+21°C, вночі – +13…15°C) ще не опалюються 68 житлових будинків.

За даними, які надійшли до Мінрегіону України від обласних державних адміністрацій, в країні запущені 95,8% котелень, підключені до теплопостачання 93,5% житлових будинків, 96,9% дитячих та навчальних, а також понад 98% медичних закладів. Протягом минулої доби введено в роботу 76 котелень, до теплопостачання підключено 61 об’єкт соціальної сфери – 27 дошкільних та 27 навчальних закладів, а також 7 лікарень. Нестача до 100% формується виключно за рахунок показників АР Крим, м. Севастополь та Одеської області.

Нагадуємо, що Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду визначено, що «включення систем опалення здійснюється власниками теплових господарств за узгодженням з теплопостачальними організаціями за умови, якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря не перевищує 8°C, а відключення – коли протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує 8°C». Тому на півдні початок опалювального періоду, а отже і включення котелень, підключення житлових будинків, дошкільних, навчальних та медичних закладів об’єктивно відбуватиметься значно пізніше, ніж на півночі, заході, сході та у центрі країни. Це, відповідно, знижує загальні показники.

З 15-го жовтня на офіційному веб-сайті Міністерства (www.minregion.gov.ua ) діє інтерактивна карта з телефонами диспетчерських служб у регіонах. За їхніми номерами слід звертатися у випадку затримки із початком опалювального періоду, будь-яких ускладнень у роботі систем життєзабезпечення, якщо звернення до експлуатуючих організацій не допомогло вирішити проблему. У Мінрегіоні України у цілодобовому режимі здійснюється збір інформації про хід запуску тепломереж у регіонах, ведеться реєстр проблем, які виникають при цьому, вживаються термінові заходи реагування. Працює диспетчерська служба Мінрегіону, повідомлення про комунальні проблеми приймаються цілодобово за телефоном 207-18-04.

 

версія для друку