українська російська англійська
На Тернопільщині відновлено роботу цегельного заводу
29.10.2012 | 19:27
Тернопільська ОДА

У Збаразькому районі Тернопільської області відбулася церемонія запуску Вишнівецького цегельного заводу, який відновив свою роботу після річного простою.

«Сьогоднішня подія є прикладом того, що влада, співпрацюючи із бізнесом, створює умови для того, щоб відкривалися нові виробництва, відновлювали роботу промислові підприємства краю, нарощувався експорт нашої продукції, розширювалися внутрішні ринки збуту», - зазначив у своєму виступі заступник голови Тернопільської ОДА Василь Гецько.

Він висловив переконання, що продукція цього підприємства знайде свого споживача: «Збут буде, адже лише цього року у житлове будівництво області вкладено 434 млн. гривень, а це на 44% більше ніж минулого року».

Голова Збаразької райдержадміністрації Іван Демчишин підкреслив, що одним із актуальних питань, над вирішенням яких працює районна влада, є створення нових робочих місць.

«Під час перших відвідин цього заводу ми побачили, що підприємство знаходиться у робочому стані. Була заборгованість по енергоносіях та інших напрямках. Спільно із керівництвом заводу, завдяки сприянню голови Тернопільської ОДА Валентина Хоптяна, ці питання нам вдалося вирішити і запустити виробництво, а це більш як 60 робочих місць, доходи в місцевий та районний бюджет», - розповів Іван Демчишин.

Керівництво Вишнівецького цегельного заводу каже, що наразі  запущено першу чергу – малу кільцеву піч, потужністю 12-13 тис. цеглин на добу.

 

версія для друку