українська російська англійська
Уряд затвердив Порядок використання коштів для підтримки будівництва вугле- та торфодобувних підприємств
30.10.2012 | 10:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, їх технічного переоснащення та виконання програми реновації гірничошахтного обладнання. Відповідну постанову № 988 Уряд прийняв 8 жовтня 2012 року.

Згідно з урядовим документом, цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою «Державна підтримка будівництва вугле- та торфодобувних підприємств, на технічне переоснащення зазначених підприємств, у тому числі через механізм здешевлення та погашення кредитів, а також виконання програми реновації гірничошахтного обладнання», зокрема, для технічного переоснащення підприємств Державного  концерну «Укрторф».

Перелік вугле- та торфодобувних підприємств, технічне переоснащення яких передбачається здійснити за рахунок бюджетних коштів, затверджується Міненерговугілля відповідно до галузевої програми розвитку підприємств на відповідний рік за результатами конкурсу поданих підприємствами бізнес-планів технічного переоснащення.

Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів капітального будівництва, технічне переоснащення вугледобувних підприємств (очисних та прохідницьких вибоїв, стаціонарних технологічних комплексів),  виконання програми реновації гірничошахтного обладнання .

Прийняття урядової постанови сприятиме підвищення ефективності роботи підприємств з метою задоволення потреби галузей економіки у необхідному обсязі вугілля і торфу шляхом будівництва, реконструкції, технічного переоснащення підприємств, що забезпечить підтримання, приріст їх виробничих потужностей з видобутку, переробки вугілля і торфу, поліпшення умов та підвищення рівня безпеки праці, модернізацію підземного транспорту, водовідливних комплексів, вдосконалення системи вентиляції, енерго- і теплозабезпечення.

 

версія для друку