українська російська англійська
Туристичні та рекреаційні можливості Львівщини презентують в Ізраїлі
30.10.2012 | 11:46
Львівська ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк провів офіційну зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дін Елемом.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості співпраці Львівщини та Держави Ізраїль. Насамперед, йдеться про так званий медичний і релігійний туризм.

Посол зазначив, що цікавим до реалізації може бути проект продажу цільових медичних страховок – зокрема, продаж пакета послуг з реабілітації у рекреаційних зонах Львівщини.

«Ми готові прийняти у себе групу з Львівської області і презентувати їй, як працюють подібні компанії. У нас можна знайти кілька страхових компаній, які були б зацікавлені в продажу таких послуг», - додав дипломат.

Водночас Михайло Костюк наголосив, що незабаром  буде створено робочу групу, яка підготує презентацію туристичних та рекреаційних можливостей Львівщини і презентує ці можливості в Ізраїлі.

«Це цікава і перспективна співпраця. Наша область має високий потенціал для розвитку туризму, в тому числі і рекреаційного туризму. Ми зацікавлені в тому, щоб  громадяни Ізраїлю приїздили до нас – на відпочинок чи реабілітацію», - зазначив голова Львівської ОДА.

Михайло Костюк також озвучив ідею організації у Львові Почесного консульства Держави Ізраїль. У відповідь на це Реувен Дін Елем зазначив, що ставитиме це питання на рівні Міністерства закордонних справ Ізраїлю.

Довідково

 Станом на 1 липня 2012 року ізраїльськими інвесторами вкладено в економіку Львівської області інвестицій на суму 540,3 тис. дол. США. Із них впродовж січня-червня 2012 року внесено 74,3 тис. дол. США.

Станом на 1 липня 2012 року загалом від іноземних інвесторів в економіку області надійшло 1556,7 млн. дол. США інвестицій. Впродовж січня-червня 2012 року внесено 277,5 млн. дол. США.

 

 

версія для друку